Çerez politikamız çerçevesinde, tarayıcınızda sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayın. Tehlikeli Kimyasal Emicileri ve Nötralizerler

Tehlikeli Kimyasal Emicileri ve Nötralizerler

 NEW PIG®  CORPORATION 1985 senesinden beri Pennsylvania, USA merkezli Sanayi tipi emici ve güvenlik malzemeleri üretim ve satış firması olarak 40 ın üzerinde ülkeye 170.000 civarında müşteriye hizmet vermektedir. Geliştirip üretim öncülüğünü yaptığı; genel amaçlı emiciler, tehlikeli kimyasal emicileri, antistatik emiciler, yağ emiciler ve bu ürünlerle oluşturulan dökülme kitleridir. Çevre felaketleri, kimyasal madde kazaları, yakıt taşıma yada depolama esnasında meydana gelen yakıt sızıntısı ve kaçaklarında sıvıların yayılımını engellemek, belli bir bölgeye hapsetmek ve temizlemek için kullanılır.
  
 Tehlikeli kimyasal emiciler ve nötralizasyon ürünleri; matlar, rulolar, tozlar, yastıklar, sosisler ve bu ürünlerin bir kaçından oluşturulan sabit yada taşınabilir kitlerden oluşmaktadır. Ürün yada kit seçimi dökülen kimyasalı niteliği, korozif yapısının güçü ve dökülme miktarı ile dökülme yerine göre seçilir.
  
 NEW PIG® çevre koruyucu emiciler dışında tehlikeli madde depolama ürünleri, sızıntı saptırıcı ve durdurucu ürünler, çevre temizlik ve bakım  ürünleri de üretmektedir.
  

 NEW PIG® ürünlerinin genel olarak kullanıcıları;  üniversiteler, Ar-Ge laboratuvarları, ilaç fabrikaları, kimyasal madde üreticileri ve yoğun olarak korozif kimyasallarla çalışılan benzeri sektörlerdir.

KORUYUCU GÖZLÜK
KORUYUCU GÖZLÜK

KORUYUCU LABORATUVAR GÖZLÜĞÜ .....

5,02 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)