Çerez politikamız çerçevesinde, tarayıcınızda sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayın. GÜVENLİK MALZEMELERİ

GÜVENLİK MALZEMELERİ


Laboratuvarların, her an kaza yaşanabilecek ve güvenlik kurallarının ise herkesin öncelikle dikkate alması gereken bir yer olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Sorumlu öğretim üyesi, araştırma görevlisi, teknisyenlerin ve laborantların uyarılarına kesinlikle uyulmalıdır. Hiçbir güvenlik kuralının, sizin veya yakınınızda çalışan arkadaşınızın dikkatsizliğinden doğacak kazayı önlemeye yetmeyeceği asla unutulmamalıdır. Temel laboratuvar güvenlik kurallarını öğrenilmesinin yanısıra kimyasallar ile güvenli şekilde nasıl çalışılacağı konusunda bilgi gerekir. Birçok kimyasalın yanıcı, zehirli, tahriş edici veya patlayıcı olduğu, kolaylıkla deriden geçebileceği, buharlaşma yolu ile soluduğunuz havaya karışacağı akıldan çıkarılmamalıdır. 
K&C MEDİKAL olarak sizlerin iş güvenliği konusunda dikkatli ve özverili çalışmanızın her şeyden önemli olduğunu düşünüyor, bu alanda size gerekli olabilecek ürünleri takip ediyor sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.
 İş güvenliği ekipmanlarının kalitesi konusunda seçici davranıyor verimliliğinizi arttıracak ve tam güvenliğinizi sağlayacak kendini kanıtlamış markaları öneriyoruz.
İş Güvenliği Ürün ve Markalarımız; 
3M; Gaz ve Toz Maskeleri, Kulak Tıkaçları, Laboratuvar Gözlükleri, Kafa Koruyucular, Kimyasalla Dayanıklı Eldivenler ve Giysiler. ANSELL; Kimyasala dayanıklı eldivenler, Darbelere Dayanıklı Eldivenler, Isıya Dayanıklı Eldivenler, Kesici Elemanlara Dayanıklı Eldivenler. JUSTRITE; Kimyasal Taşıma ve Saklama Kapları, Kimyasal Dolapları, NEW PIG; Tehlikeli Kimyasal Emici ve Nötralizerler. SWISS ONE Kimyasallara Dayanıklı Laboratuvar Gözlükleri. PLUM; Kimyasallara ve Toza Karşı Göz ve Vücut Temizleme sıvıları. GENTA; Göz ve Vücut Duşları. JUBA; İş Güvenliği Eldivenleri... 
KORUYUCU GÖZLÜK
KORUYUCU GÖZLÜK

KORUYUCU LABORATUVAR GÖZLÜĞÜ .....

5,02 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)